Dr. Ahmet Fidancıoğlu
Klinik Turu
Sterilizasyon
İletişim
 

       

1981 yılında Konya’da doğdu.  İlk ve ortaokul ile lise eğitimini Konya’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans ve Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında doktara eğitimini tamamlayıp “ortodontist diş hekimi” ünvanını almaya hak kazandı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

       Ortodonti eğitimi sırasında “Lingual Ortodonti” ve “Ortodontide Üç Boyutlu Görüntüleme” başlıklı iki seminer ile  “Ergenlik Dönemindeki Türk Bireylerde Yüz Estetiğinin Değerlendirilmesi” başlıklı doktora tezini hazırlayıp sunmuştur

       Şimdi ise Konya’da kendine ait ortodonti kliniğinde ortodonti hastalarına hizmet vermektedir. Konya Diş Hekimleri Odası, Türk Ortodonti Derneği (TOD), Avrupa Ortodonti Derneği (EOS) üyesidir. Yurtiçi ve yurt dışında çeşitli bilimsel kongrelerde sunumları bulunmaktadır. Ortodonti ile ilgili kongre, sempozyum ve kursları yakından takip etmektedir.
 
   
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez."